Strefa klienta

Kantor STRONG, wychodząc na przeciw potrzebom klientów indywidualnych oraz firm, przygotował dla Państwa specjalną ofertę transakcji bezgotówkowych. Transakcje są zawierane od poniedziałku do piątku
w godz. 9,00-16,00. Waluta wymieniana jest po bardzo atrakcyjnym kursie zbliżonym do kursu międzybankowego, dużo lepszym od ofert banków I WIEKSZOŚCI KANTORÓW. NIE POBIERAMY PROWIZJI.

Procedura uproszczona dla transakcji do 15000 euro
(wartość liczona według średniego kursu NBP z dnia transakcji):


 • Zadzwoń pod numer (58) 681 13 00 i ustal kurs wymiany,

 • Przelej wymaganą kwotę na wskazany przez pracownika kantoru nr rachunku bankowego,

 • Po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku, natychmiast prześlemy ustaloną kwotę na wskazany przez Ciebie rachunek lub odbierzesz zakupioną walutę w gotówce w kantorze. W zależności od banku, pieniądze uzyskasz po kilku minutach lub następnego dnia.

Pracujesz zagranicą? To idealna oferta dla Ciebie. Dzięki naszej propozycji zyskujesz bezpieczeństwo (nie musisz przewozić gotówki) oraz kurs znacznie lepszy niż bankowy (np. średni zysk na 15 000 korony duńskiej to 240 złoty między Kantorem Strong a bankiem Millennium S.A.) odbiór osobisty lub na wskazane konto bankowe.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Tel. (58) 681 13 00
Kom. (48) 502 032 652
E-mail: biuro@kantorstrong.pl

Informujemy, że w przypadku transakcji o wartości równej lub przekraczającej równowartość 15 000 Euro (wartość liczona według średniego kursu NBP z dnia transakcji) kantor zobowiązany jest zastosować dodatkowe środki bezpieczeństwa. W związku z czym klienci chcący dokonać takiej transakcji zobowiązani są przedstawić stosowne dokumenty.

Osoby fizyczne. Prosimy o przesłanie droga elektroniczną skanu dowodu osobistego. Wymagane dane:


 • Imię i nazwisko

 • Obywatelstwo

 • Adres osoby dokonującej transakcji

 • Numeru PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL,

 • Seria i nr dowodu osobistego.

Firmy.
Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanu dowodu osobistego osoby dokonującej w imieniu firmy transakcji oraz skanów dwóch aktualnych dokumentów rejestracyjnych firmy
np. wyciąg z odpowiedniego rejestru, zaświadczenie o nadaniu numeru identyfikacji podatkowej NIP, zaświadczenie o nadaniu numeru statystycznego REGON. Wymagane dane:


 • Aktualne dane z KRS lub innego dokumentu, w którym znajduję się:
  - Nazwa (firmy),
  - Forma organizacyjna osoby prawnej,
  - Siedziba i jej adres,
  - Numer identyfikacji podatkowej.

 • Osoby która reprezentuje firmę :
  - Imię, nazwisko,
  - Numeru PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL,
  - Adres zamieszkania tej osoby,
  - Seria i nr dowodu osobistego tej osoby.

Przesłanie skanów powyższych dokumentów (drogą elektroniczną biuro@kantorstrong.pl) jest konieczne przed zatwierdzeniem transakcji (warunkiem uznania dokumentów jest czytelność skanów).

Pobierz umowę

Dla zapewnienia większej przejrzystości zawieranej transakcji proponujemy podpisanie umowy z przedstawicielem Kantoru Strong Umowę Zlecenia Wymiany Walut. Dostępna również w formie elektronicznej (do pobrania) Umowa nie jest zobowiązująca do przeprowadzenia transakcji. Podpisanie
jej i przekazanie w formie skanu dołączonego do e-maila lub w formie tradycyjnej jest niezbędne do zrealizowania transakcji bezgotówkowej.

Jesteśmy liderem w obsłudze przekazów Western Union, wprowadziliśmy je jako pierwsi do naszych placówek w związku z tym posiadamy duże doświadczenie w ich realizacji. U nas przekazy zrealizujesz szybko bez zbędnych formalności. W naszych kantorach wypłaty dokonasz na bardzo korzystnych warunkach, dużo lepiej niż w bankach i w innych kantorach.

Aby odebrać przekaz Western-Union należy:

Udać się do któregoś z naszych kantorów mając przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport) oraz dziecięciocyfrowy numer MTCN będący numerem przekazu (otrzymuje go nadawca wraz z dowodem wpłaty). Cała procedura wypłaty nie powinna zająć Państwu więcej niż 15min.

Aby nadać przekaz Western Union należy:

Zgłosić się do któregoś z naszych kantorów mając przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport). Przekaz obłożony jest opłatą, którą należy doliczyć dodatkowo do kwoty, którą chcecie Państwo wysłać. Kasjer wyda Państwu potwierdzenie, na którym znajduje się dziecięciocyfrowy numer MTCN, który należy przekazać odbiorcy środków. Cała procedura wpłaty nie powinna potrwać dłużej jak 15min.

Kantor przyjmuje opłaty za wszystkie masowe płatności takie jak: gaz, prąd, telefon itp. w cenach niższych niż u konkurencji.

Opłaty:


 • Opłaty za wszelkie rachunki: 1,99zł

 • Opłaty ZUS i US: 2,29zł

 • Opłaty za rachunki powyżej 2000zł: 0,3%

Z miesiąca na miesiac cieszymy się zaufaniem coraz szerszego grona Klientów opłacających rachunki w naszych kantorach. Naszą rzetelność wielokrotnie potwierdzały współpracujące z nami instytucje, nagradzając nas wyróżnieniami oraz przyznając nam certyfikaty jakości.

Dajemy możliwość zawarcia transakcji terminowych. Takie transakcje muszą być zabezpieczone zdeponowanymi w Kantorach STRONG środkami w formie gotówkowej lub bezgotówkowej wysokości ok. 3% wartości transakcji.

Arkadiusz Makurat

Bezpieczeństwo Państwa pieniędzy jest dla nas absolutnym priorytetem. Jesteśmy pod ścisłym nadzorem Narodowego Banku Polskiego i DZIAŁAMY w oparciu o wpis do rejestru działalności kantorowej prowadzonego przez NBP
(nr wpisu: 3289/2005, 3290/2005).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !
ARKADIUSZ MAKURAT - WŁAŚCICIEL
TEL. 501-321-144

Przekazy pieniężne

Poznaj szczegóły

Opłać rachunki

Poznaj szczegóły

Codzienne kursy walut na Twój telefon (wiadomości sms)

Zapisanie się do usługi jest darmowe
Wpisz swój numer telefonu: Zaznacz interesujące waluty:
Usługa sms

Zapisując się, zgadzasz się na otrzymywanie drogą
telekomunikacyjną ( poprzez wiadomość sms)
na podany numer telefonu codziennej informacji
o wybranych kursach walut.
Podany nr nie będzie wykorzystywany przez zewnętrzne
firmy w celach marketingowych, ani im przekazywany.

© 2015 kantorstrong.pl